Повноцінний нічний відпочинок забезпечує людині бадьорість та оптимізм, життєрадісний настрій. Поганий сон служить фактором, що сприяє накопиченню втоми, зниженій працездатності та, зрештою — виникненню різних захворювань. Час, який ми проводимо уві сні, в середньому наближається до третини життя. Якість сну безпосередньо залежить від стану матраца, у якого, як у будь-якого побутового предмета, є прийнятний термін експлуатації, який зазвичай становить 5-6 років. Якщо при зміні положення тіла матрац скрипить, у його товщі утворилися продавленості, грудки, прокинувшись, ви відчуваєте біль у шиї, спині — отже, настав час подумати про його заміну.

Де придбати матраци

Важливе питання, яке хвилює споживача: де купити матрац?

Хорошим рішенням стане звернення до інтернет-магазину Sabon.ua, де ви зможете підібрати для себе оптимальний варіант. У нас ви знайдете найкраще співвідношення ціна-якість, оскільки ми отримуємо вироби безпосередньо зі складу виробника, тому ви зможете купити якісний матрац по акції та зі знижкою. Покупка коштуватиме значно дешевше, ніж в інших магазинах, тому що звичайні торгові мережі перекладають на покупця значну частину своїх супутніх витрат.

Яку модель матраца вибрати

Ознайомившись із каталогом, покупцю часто важко зупинитися на певному варіанті. Матраци поділяються на великі групи залежно від своєї будови:

Пружинні матраци

У свою чергу, пружинні матраци бувають двох видів:

Вибираючи модель, слід орієнтуватися на такі критерії:

 1. Точну відповідність розмірам ліжка.
 2. Вагу, яку має витримувати матрац.
 3. Вид наповнювача, його склад.
 4. Особливості конструкції, одно- або двосторонній, з масажним ефектом або без.
 5. Гіпоалергенні, гігієнічні властивості, паропроникність.

Безпружинні матраци

Висока жорсткість безпружинних матраців призначена для людей зі значною вагою, а також для підлітків та дітей, організм яких ще розвивається та потребує особливої анатомічної та ортопедичної підтримки. Залежно від характеристик ці вироби розрізняються за:

Наш інтернет-магазин пропонує вироби з наступними наповнювачами:

 1. З перфорованим латексом.
 2. Бавовною та кокосовою койрою.
 3. Вовною.
 4. Льоном.
 5. Сизалем.
 6. Пінополіуретаном.
 7. Термовойлоком.

Скільки коштує якісний матрац

Ціни на матраци в залежності від виду та поєднання наповнювачів поділяються на сегменти:

 1. Економ-клас.
 2. Середній ціновий сегмент.
 3. Преміум-клас.

Безпружинні матраци відносять до преміум-сегменту.

Де придбати матрац онлайн з доставкою

Інтернет-магазин Sabon.ua працює для зручності роздрібних та оптових покупців по всій Україні, надаючи знижки та акції.

Замовте матрац у Києві, Миколаєві, Чернігові, Черкасах, Одесі, Вінниці, Житомирі, Хмельницькому, Кропивницькому, Полтаві, Кременчуці, Дніпрі, Запоріжжі, Сумах, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Харкові, Чернівцях, Ужгороді, і ми швидко доставимо вашу покупку за адресою. Доставка по всій території України безкоштовна. Слідкуйте за пропозиціями магазину за акціями, знижками та розпродажами, і ви отримаєте товар за приємною ціною.

Онлайн курсы IT