26.

Ортопедичний матрац Active Jump New

+ безкоштовна адресна доставка!
Ортопедичний матрац Active Jump New 1
Ортопедичний матрац Active Jump New 2
Ортопедичний матрац Active Jump New
Ортопедичний матрац Active Jump New 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Active Jump New:

Виробник Come-For
Тип матрасу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Pocket Spring
Пружинна система Pocket Spring Mono
Ціновий клас Преміум
Висота моделі 20см
Навантаження 120кг
Жорсткість сторін Середній
Ступінь жорсткості матрацу 3
Еврокаркас Так
Масажний ефект Так
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контоль Ні
Вид матрацу Односторонній
Чохол на змійці Так
Серія Active
Гарантія 3 роки

Додатковий опис Ортопедичний матрац Active Jump New:

   Ортопедичний матрац Jump New виготовлений на основі блоку з незалежних пружин Pocket Spring Mono. Для цієї моделі характерні всі переваги матраців Active Come-For. У наповненні матраца використовується спеціальна піна Orto foam вона має комфорт, пружність, довговічність і всі необхідні показники для комфортного сну. Поєднання цієї піни та блоку незалежних пружин Pocket Spring наділяють матрац ортопедичним та анатомічним ефектами.
Весь периметр матраца Jump New надійно захищений посиленим єврокаркасом, виготовленим за технологією "Контур 360", що дає додатковий захист від пікових навантажень та зберігає початкові характеристики матраца.
Внутрішні шари матраца скріплені між собою за унікальною технологією багатошарового стьобання. Даний спосіб прошивки декількох шарів матраца посиленою ниткою, дає можливість уникнути використання клею і сумішей, що містять клей, для скріплення верхніх настилочних шарах, а також створює спальній поверхні матраца преміальну пишність.
Спеціально розроблена для серії матраців Active трикотажна тканина містить волокна з технологією Stress Free, що не мають аналогів на сучасному ринку, завдяки впровадженню такої технології вдалося зняти статичну напругу після активного дня і перешкоджати накопиченню статики протягом усього часу сну та відпочинку.
Матрац Jump New від Come-For - це збалансована модель пружинного матраца з двосторонньою жорсткістю. Його додаткова надійність підтверджена фабричною гарантією на 3 роки.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT