21.

Ортопедичний матрац Arabeska Boho

+ безкоштовна адресна доставка!
Ортопедичний матрац Arabeska Boho 1
Ортопедичний матрац Arabeska Boho 2
Ортопедичний матрац Arabeska Boho
Ортопедичний матрац Arabeska Boho 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Arabeska Boho:

Виробник ЕММ
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Безпружинний
Ціновий клас Комфорт
Висота моделі 23см
Навантаження 150кг
Жорсткість сторін Середній / середній
Безкоштовна доставка Так
Ступінь жорсткості матрацу 3/3
Еврокаркас Ні
Масажний ефект Так
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контоль Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Arabeska
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 3 роки

Додатковий опис Ортопедичний матрац Arabeska Boho:

    Ортопедичний матрац Boho Arabeska – це двосторонній безпружинний матрац підвищеної жорсткості. Основа матраца – моноблок із піни Support Foam. Support Foam - це наповніться підвищеною комфортністю. Матеріал виробляється за особливою технологією шляхом спінювання і має комірчасту (пористу) структуру. Причому осередки ці різного розміру, тому відрізняється і те, як вони реагують на тиск. В результаті вага сплячого рівномірно розподіляється по поверхні. Піна одночасно комфортна та досить пружна, щоб підтримувати тіло у правильному положенні.
Основна властивість піни Elastic Foam – це поєднання пружності та м'якості. Такий ефект викликаний її інноваційною структурою із осередків різного розміру. Через цю особливість матеріал добре витримує навіть великі навантаження — великі осередки пручаються стиску і «пружинять» тіло. А дрібніші пори створюють відчуття комфорту, начебто «підлаштовуються» під вигини сплячого. Таким чином, високоеластична піна рівномірно розподіляє вагу людини.
Піна Seven-Z Foam – це спеціально розроблена ортопедична піна, яка використовується для виготовлення матраців. Піна не має ніякого запаху і повністю безпечна для людей, які схильні до алергії. Наповнювач Seven-Z Foam поступово розподіляє вагу людини по всій поверхні матраца. Має високу зносостійкість і стійкість до старіння. Властивості матраца зберігаються незалежно від температури та рівня вологості навколишнього повітря. Особливістю піни Seven-Z Foam є горизонтальна перфорація, що покращило повітряну вентиляцію.Також завдяки цій технології матрац має розподіл на 7 зон жорсткості, які необхідні для максимальної підтримки кожної частини тіла.
Об'ємний чохол з бельгійської стрейчевої тканини Floral Deluxe - міцний трикотаж підвищеної щільності з вмістом бавовни неймовірно м'який та ніжний, гіпоалергенний, вільно пропускає повітря, не затримує вологу. Ніжна стрейчева тканина з бавовняною пряжею в поєднанні з подвійним шаром надм'якого наповнювача створює ідеальний мікроклімат спального місця, знімає м'язову напругу і дарує подвійний комфорт для максимального розслаблення.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT