72.

Ортопедичний матрац Desire/Дезайр

+ безкоштовна адресна доставка
Ортопедичний матрац Desire/Дезайр 1
Ортопедичний матрац Desire/Дезайр 2
Ортопедичний матрац Desire/Дезайр
Ортопедичний матрац Desire/Дезайр 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Desire/Дезайр:

Виробник Matroluxe
Ціновий клас Преміум
Висота моделі 35см
Навантаження Без обмежень
Жорсткість сторін Середній
Безкоштовна доставка Так
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Pocket Spring
Пружинна система Ergonomic Spring System
Ступінь жорсткості 3,5/3,5
Єврокаркас Так
Масажний ефект Так
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контроль Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Romance
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 10 років

Додатковий опис Ортопедичний матрац Desire/Дезайр:

   Ортопедичний матрац Desire/Дезайр – це двосторонній комбінований пружинний матрац середньої жорсткості. Основою конструкції матраца є блок пружин Mini Pocket Spring Special - блок незалежних пружин зменшеної висоти, спеціально розроблений для використання в ексклюзивних високих матрацах як додатковий ярус, що посилює ортопедичний ефект усієї конструкції. А посилена пружина дозволяє блоку ефективно функціонувати навіть при інтенсивних навантаженнях. Матрац з таким пружинним блоком має властивість ідеально повторювати контури тіла, що робить його максимально анатомічним. Він є конструкцією пружин, незалежних друг від друга, скріплених каркасом. Пружини спіралеподібної форми із зменшеним радіусом знижують рівень тертя та скрипу матраца.
Organic Protection завдяки своїй щільності є захисним шаром м'яких складових матраца від негативного впливу пружин. Єврокаркас захищає блок пружин та краю матраца від деформації.
Green Memory Special - має відкриту, вентильовану структуру осередків, яка виводить назовні надлишок тепла під час сну: матрац "дихає". Крім цього, велика кількість отворів у шарі піни забезпечує оптимальну вентиляцію, що сприяє вирівнюванню тиску вашого тіла.
Інноваційний гіпоалергенний матеріал Purple Memory Foam різновид memory піни з підвищеною пористістю, наскрізною перфорацією та рельєфом у вигляді горбків, що забезпечують оптимальний мікроклімат спального місця завдяки чудовому повітро- та вологообміну.
Grey Stone Foam - жорстка піна, що забезпечує тривалу фазу глибокого сну завдяки оптимальному регулюванню навантаження на блок. Виконує основну функцію підтримки матраца. Має подібну структуру до будови бджолиних сот з повітряними осередками, підвищує комфортність матраца та сприяє швидкому відновленню м'язового тонусу.
Чохол матрацу виготовлений із щільного, але водночас м'якого рельєфного стрейчу глибокої прошивки Luxe Romance. Стрейч глибокої прошивки Luxe Romance виконаний із м'якої трикотажної тканини Crystal Tex із волокнами віскози. Тканина легко пропускає повітря та випаровує зайву вологу, створюючи комфортний мікроклімат для шкіри людини. Він забезпечує захист матраца від пошкоджень та пилу.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT