38.

Ортопедичний матрац Evolution Relax Duo

+ у подарунок Наматрасник Eco Blanc!
Ортопедичний матрац Evolution Relax Duo 1
Ортопедичний матрац Evolution Relax Duo 2
Ортопедичний матрац Evolution Relax Duo
Ортопедичний матрац Evolution Relax Duo 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Evolution Relax Duo:

Виробник ЕММ
Тип матрасу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Pocket Spring
Пружинна система Anatomic Multy Zone 7
Ціновий клас Преміум
Висота моделі 21см
Навантаження 120кг
Жорсткість сторін М'який / середній
Безкоштовна доставка Так
Ступінь жорсткості матрацу 2/3
Еврокаркас Ні
Масажний ефект Ні
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контоль Так
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Evolution
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 18 місяців

Додатковий опис Ортопедичний матрац Evolution Relax Duo:

   Ортопедичний матрац Relax Duo – це елітна модель матраца Evolution на основі блоку незалежних пружин. Блок пружин Anatomic Multy Zone 7 має розподіл на 7 зон, кожна з яких забезпечує точковий розподіл навантаження. Кожна зона має різну жорсткість – це дозволяє збільшувати жорсткість у таких зонах, як голова, шия, плечі та стегна. Тому під час сну ви приймаєте природне анатомічне становище, а ваші м'язи повністю розслаблюються. Пружини не скріплені між собою і тому функціонують незалежно одна від одної. Периметр блоку пружин скріплений сталевим дротом, який утримує всю конструкцію. Просіданню матраца перешкоджає каркас із пінополіуретану.
Як м'які настили в матраці Relax Duo Evolution застосовуються латекс Clima Cell і матеріал Ergoflex. Натуральний латекс має пористу поверхню. Він надає виняткову м'якість матрацу. Матеріал Ergoflex правильно розподіляє навантаження на тіло і знімає тиск на вразливі зони. Таке наповнення створює всередині матраца однаковий розподіл повітря та забезпечує вентиляцію на високому рівні. Матеріал Memory Foam реагує на вагу та температуру людини і точно повторює контури його тіла. Це дозволяє однаково розподілити навантаження поверхнею матраца і знизити тиск в особливо чутливих зонах.
Сторони матраца мають різні рівні жорсткості. Знімний чохол виготовлений із міцного бельгійського стрейчу та оброблений антибактеріальним розчином на основі срібла та екстракту Алое Вера, що перешкоджає появі пилових кліщів та грибків.
Якщо ви активна людина та відпочинок для вас не на останньому місці – купіть ортопедичний матрац Relax Duo Evolution – на ранок ви будете сповнені сил та енергії.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT