40.

Ортопедичний матрац Ланкастер Роял

+ безкоштовна адресна доставка
Ортопедичний матрац Ланкастер Роял 1
Ортопедичний матрац Ланкастер Роял 2
Ортопедичний матрац Ланкастер Роял
Ортопедичний матрац Ланкастер Роял 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Ланкастер Роял:

Виробник Come-For
Тип матрасу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Pocket Spring
Пружинна система Pocket Spring Sky 7
Ціновий клас Преміум
Висота моделі 27см
Навантаження 130кг
Жорсткість сторін Жорсткий / жорсткий
Безкоштовна доставка Так
Ступінь жорсткості матрацу 5/5
Еврокаркас Так
Масажний ефект Так
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контоль Ні
Вид матрацу Односторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Dynasty
Доставка Адресна доставка НовоюПоштою
Гарантія 3 роки

Додатковий опис Ортопедичний матрац Ланкастер Роял:

   Ортопедичний матрац Ланкастер Роял - жорстка модель матраца на основі блоку незалежних пружин Pocket Sring Sky 7. Pocket Sring Sky 7 - Незалежний пружинний блок Sky 7 - забезпечує матрацу преміальну висоту та комфорт. Блок на основі повнорозмірних класичних пружин висотою 180 мм виконаний за технологією поперечного зонування. Робоча амплітуда таких пружин у 2 рази вища за стандартні, що піднімає комфорт спального місця на новий рівень. Поєднання пружин діаметром 1,8мм і 2мм забезпечує 7 зон комфорту, і необхідну підтримку в зоні тазу та плечей, незалежно від положення тіла на матраці.
Посилена боковина "Контур 360" - єврокаркас, виготовлений за новою технологією на 40% щільніше і вдвічі ширше порівняно з регулярними серіями, що підвищує ресурс та комфорт використання матраца.
Flex Foam – Спеціальний щільний матеріал високої пластичності. Завдяки поєднанню цих характеристик відмінно розподіляє тиск поверхнею, посилює підтримку хребта.
Кокосова койра - Волокно кокосового горіха після спеціальної обробки та пресування скріплюється натуральним латексом та формує матеріал, який забезпечує матрацу додаткову жорсткість, але не втрачає еластичності. Матеріал повністю гіпоалергенний, стійкий до дії вологи та зносу.
Тканина Imperial - Сучасна трикотажна тканина виготовлена ​​за спеціальною технікою, що сприяє кращій циркуляції повітря та виведенню вологи. Тканина прикрашена благородним малюнком і має спеціальну обробку волокон Soft Touch, завдяки чому відрізняється бархатистою структурою.
Матрац Dynasty Ланкастер Роял запросто опиниться в центрі уваги та займе почесне місце серед найкорисніших покупок для дому. Він створює затишок та атмосферу відпочинку, допомагає розслабитися та звільнитися від думок. Він швидко стане еталоном ідеального спального місця та доведе, що матрац – виріб для гармонії душі та тіла.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT