41.

Ортопедичний матрац Lotos Eterno

+ безкоштовна адресна доставка
Ортопедичний матрац Lotos Eterno 1
Ортопедичний матрац Lotos Eterno 2
Ортопедичний матрац Lotos Eterno 3
Ортопедичний матрац Lotos Eterno 4
Ортопедичний матрац Lotos Eterno 5
Ортопедичний матрац Lotos Eterno 6
Ортопедичний матрац Lotos Eterno 7
Ортопедичний матрац Lotos Eterno
Ортопедичний матрац Lotos Eterno 12
Ортопедичний матрац Lotos Eterno 13
Ортопедичний матрац Lotos Eterno 14
Ортопедичний матрац Lotos Eterno 15
Ортопедичний матрац Lotos Eterno 16
Ортопедичний матрац Lotos Eterno 17
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Lotos Eterno:

Виробник ЕММ
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Безпружинний
Ціновий клас Комфорт
Висота моделі 25см
Навантаження 180кг
Жорсткість сторін Помірно-жорсткий / помірно-жорсткий
Безкоштовна доставка Так
Ступінь жорсткості матрацу 4/4
Еврокаркас Ні
Масажний ефект Ні
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контоль Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Lotos
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 3 роки

Додатковий опис Ортопедичний матрац Lotos Eterno:

   Ортопедичний матрац Eterno Lotos – це двосторонній безпружинний матрац підвищеного рівня жорсткості. Головною несучою базою матраца є моноблок ортопедичної піни Smart foam strong. Smart foam strong – високоеластичний матеріал, що має пористу комірчасту структуру. Збільшена товщина стінок осередків піни забезпечує її високу щільність. Ці особливості Smart foam strong наділяють матеріал здатністю виконувати функцію ортопедичної основи матраца. Наділяючи виріб такими характеристиками, як довговічність, повітропроникність та швидке відновлення первинної форми після інтенсивної експлуатації.
Ортопедичності та анатомічності матрацу надає додатковий шар із щільної ортопедичної піни Smart foam. Smart foam – розроблена та зареєстрована ЕММ марка ортопедичної піни. Матеріал  чудово відновлює форму після тривалого використання, зберігаючи корисні ортопедичні властивості. Виконує функцію ортопедичної основи в безпружинному матраці.
Trio-comfort: comfort sense, double sky foam - поєднання у складі чохла виробу комфортних шарів матрацу - Comfort sense та двох прошарків Double sky foam, а також незалежної стібки. 
Такий мікс матеріалів у поєднанні зі стильною незалежною прошивкою дозволяє досягти "ефекту невагомості". Лягаючи на матрац тіло ніби поринає в обволікаючий матеріал Comfort sense і Double sky foam. Зникає напруга з м'язів, досягається ефект повного розслаблення та міцний здоровий сон.
Чохол матрацу виготовлений із стрейчевої тканини Lotos silk fabric високої щільності з додатковою обробкою Real Silk від провідного бельгійського виробника. Lotos silk fabric - м'який, тактильно приємний, терморегулюючий, добре поглинаючий і швидко висихаючий,, міцний на розрив матеріал. Завдяки фінішній обробці Real Silk короткі волокна шовку наносяться на поверхню тканини, додаючи їй привабливості та комфортності. Він сприяє підтримці вологообміну та повітрообміну, і має гіпоалергенні та антибактеріальні властивості.
Бічні частини чохла матраца виготовлені із поєднання меблевої тканини та матеріалу comfort sense. Меблева тканина міцна та зносостійка. Comfort sense – легкий нетканий матеріал високої щільності. Таке поєднання надає матрацу вишуканості, об'ємності та рельєфності, а також додатково захищає периметр виробу від зносу та деформації.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT