42.

Ортопедичний матрац Sun

+ безкоштовна адресна доставка
Ортопедичний матрац Sun 1
Ортопедичний матрац Sun 2
Ортопедичний матрац Sun 3
Ортопедичний матрац Sun
Ортопедичний матрац Sun 12
Ортопедичний матрац Sun 13
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Sun:

Виробник Matroluxe
Тип матрасу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Pocket Spring
Пружинна система Pocket Spring 5 зон
Ціновий клас Преміум
Висота моделі 26см
Навантаження 170кг
Жорсткість сторін Середній / середній
Безкоштовна доставка Так
Ступінь жорсткості матрацу 3/3
Еврокаркас Так
Масажний ефект Так
Ефект зима-літо Так
Ефект клімат-контоль Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Yellow
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 5 років

Додатковий опис Ортопедичний матрац Sun:

   Ортопедичний матрац Sun Matroluxe – це двосторонній пружинний матрац з асиметричним рівнем жорсткості, а його висота становить 26 сантиметрів, при цьому здатний витримати навантаження до 170 кілограмів на одне спальне місце. П'ятизональний блок пружин Pocket Spring з інноваційним бічним посиленням Butterfly та рамкою зі сталі по периметру – це основа матраца Sun. Кожна із пружин має окремий чохол і не залежить від інших, що забезпечує точковий розподіл навантаження та ідеальне повторення контурів тіла. Застосування матеріалу Thermofiber забезпечує захист м'яких шарів матраца від негативної дії пружин. Він доповнює матрац жорсткістю та збільшує його термін експлуатації.
Latex Foam – це поєднання пінополіуретану та латексу. Цей наповнювач є екологічно чистим і має гіполергенні, протигрибкові та антимікробні властивості. Матеріал швидко набуває форми тіла і не схильний до деформацій. Він надає матрацу комфортної м'якості і підвищує його зносостійкість, навіть після тривалого використання.
Піна Memory Foam сприяє зниженню контактного тиску, що надається матрацом на тіло людини, що стимулює периферичний кровообіг та надає максимальну підтримку тіла.
Кокосова койра Coconut Coir є натуральним пресованим матеріалом з гарною пружністю та жорсткістю. Еластичність койрі надає просочення латексом - як результат міцний і гігієнічний матеріал з високим терміном експлуатації. Особливістю кокосової койри є антибактеріальні властивості. Вона не деформується, не розкладається та стійка до гниття.
Стрейчевий чохол завдяки щільній структурі добре захищає матрац від пилу та пошкоджень, але при цьому має гарну повітропровідність.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT