35.

Ортопедичний матрац Сяйво

+ безкоштовна адресна доставка!
Ортопедичний матрац Сяйво 1
Ортопедичний матрац Сяйво 2
Ортопедичний матрац Сяйво
Ортопедичний матрац Сяйво 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Сяйво:

Виробник Matroluxe
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Безпружинний
Ціновий клас Преміум
Висота моделі 20см
Навантаження 150кг
Жорсткість сторін Середній / помірно-жорсткий
Безкоштовна доставка Так
Ступінь жорсткості матрацу 3/4
Еврокаркас Ні
Масажний ефект Ні
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контоль Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Matroluxe
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 2 роки

Додатковий опис Ортопедичний матрац Сяйво:

   Безпружинний матрац Сяйво від Матролюкс - це ортопедичний матрац, що містить шар піни Memory Foam і має різний рівень жорсткості сторін. Одна спальна поверхня має високий рівень жорсткості і містить шар із сучасної пружної піни HR Strong, яка має високу міцність і довговічність, стійка до максимальних навантажень; в той час як інша - м'якша за рахунок застосування шару з в'язкоеалистичної піни Memory Foam.
Матрац Сяйво призначений для повсякденного сну, а завдяки широкому розмірному ряду можна підібрати матрац для будь-якого спального місця, висота матраца становить 20 см, навантаження на одне спальне місце до 150 кг. Ціна на Сяйво повністю відповідає його рівню якості, яке підтверджено численними відгуками покупців. Серед основних переваг цього матраца покупці відзначають зручність при транспортуванні матраца, прийнятну вартість, практичність та якість.
Чохол матрацу виготовлений із комбінації сучасних високоякісних матеріалів: льону, стрейч-жаккарду, синтепону, спанбонду. Завдяки інноваційним високоеластичним матеріалам різної щільності HR Strong та Memory Foam матрац Сяйво має високі анатомічні та ортопедичні властивості. Спеціальна структура матеріалу забезпечує повітрю вільну циркуляцію всередині матраца. Це забезпечує оптимальний мікроклімат виробу, який запобігає появі грибків, пилових кліщів та бактерій. Піна Memory Foam реагуючи на вагу та температуру, ідеально набуває форми тіла, забезпечуючи комфортний та здоровий сон.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT