14.

Подушка ортопедична Едвайс Меморі Мен

+ безкоштовна адресна доставка
Подушка ортопедична Едвайс Меморі Мен 1
Подушка ортопедична Едвайс Меморі Мен 2
Подушка ортопедична Едвайс Меморі Мен 3
Подушка ортопедична Едвайс Меморі Мен
Подушка ортопедична Едвайс Меморі Мен 12
Подушка ортопедична Едвайс Меморі Мен 13
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Ціна: 1509 грн.
Вартість доставки: 0 грн.

Пропозиція дійсна ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Характеристики
Розмір 51см*41см13см
Наповнювач піна Visco Memory
Тканина чохла мікрофібра
Безкоштовна доставка так
Ефект пам'яті так
Знімний чохол так
Колір білий
Тип гіпоалергенні, анатомічні, ортопедичні
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис

Чоловіча ортопедична подушка Come-For Едвайс Меморі Мен складається із сучасної піни Visco Memory та розроблена з урахуванням чоловічої фізіології. Її форма розрахована на оптимальну підтримку плечей, шиї та голови, при якій тіло відчує розслаблення та порине у міцний оздоровлюючий сон.
Меморі – м'який матеріал із приємною пористою структурою. Подушка з меморі ефектом моментально повторює контури голови, швидко адаптується до зміни положення тіла. Відпочиваючий відчуває приємне розслаблення та своєрідне «обволікання» повітряною структурою виробу. Матеріал не викликає алергій та підходить для дорослих та дітей.
Переваги
Виріб моментально підлаштовується під контури сплячого та адаптується під його положення, незалежно від того, спите ви на спині, боці чи животі. Visco Memory створює приємне "обволікання" і допомагає розслабити навіть найстисліші м'язи. Завдяки анатомічному ефекту ваше тіло відпочиває, а судини безперешкодно підтримують нормальний кровотік, в результаті ви прокидаєтеся з новими силами, «легкою» головою та світлими думками.
Кому підходить?
Come-For Едвайс Меморі Мен підходить кожному, хто зазнає підвищеного навантаження на шийний відділ хребта. Такій подушці будуть раді водії, медичні співробітники, кухарі, офіціанти, офісні працівники та фрілансери.

Ціна: 1509 грн.
Онлайн курсы IT