8.

Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Cherry

Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Cherry 1
Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Cherry 2
Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Cherry
Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Cherry 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Ціна: 304 грн.
Вартість доставки: 100 грн.

Пропозиція дійсна ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Характеристики
Розмір 60см*30см
Наповнювач латекс
Безкоштовна доставка ні
Тканина чохла трикотаж з просоченням Q-dry
Тип гіпоалергенні, анатомічні, класичні, дитячі
Знімний чохол ні
Колір білий
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис

Тонка дитяча подушка Smart Kids Cherry виготовлена ​​з натурального латексу, який на сьогодні є одним із найпередовіших матеріалів, що використовуються у виробництві товарів для сну. Екологічність наповнювача та класична прямокутна форма створюють всі умови для міцного дитячого сну.
Латекс – матеріал натурального походження, що має велику пористість, яка добре пропускає повітря. Перебуваючи всередині подушки, цей наповнювач створює приємну пружність і помірний тиск у відповідь, що призводить до поступового розслаблення м'язів і хорошої підтримки голови і шиї. Незважаючи на природне походження, матеріал не має запаху та не викликає алергічних реакцій.
Переваги
Виріб надає всі плюси натурального латексу в основі та якісного трикотажного чохла з обробкою Q-dry. Подушка буквально «дихає», зберігає комфортну температуру, захищає спальне місце від зайвої вологи та запахів. Маля отримує затишний дбайливий виріб, з яким не захочеться розлучатися до самого дорослішання.
Кому підходить?
Модель Smart Kids Cherry розроблена для малюків віком від 1 до 3 років. Якщо щоденне укладання дитини перетворюється на цілу пригоду, варто звернути увагу на спальні аксесуари. З такою подушкою малюкові буде спокійно засинати, а безтурботні сни допоможуть формуватися здоровому та міцному організму.

Ціна: 304 грн.
Онлайн курсы IT