2.

Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Grapes

Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Grapes 1
Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Grapes 2
Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Grapes
Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Grapes 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Ціна: 171 грн.
Вартість доставки: 100 грн.

Пропозиція дійсна ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Характеристики
Розмір 60см*30см
Наповнювач холофайбер
Тканина чохла трикотаж з просоченням Q-dry
Безкоштовна доставка ні
Ефект пам'яті ні
Знімний чохол ні
Колір білий
Тип гіпоалергенні, анатомічні, дитячі
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис

Дитяча тонка подушка Smart Kids Grapes має прямокутну форму, невелику висоту та помірну пружність. Цей м'який виріб, наповнений гіпоалергенним холлофайбером, створює затишок у дитячому ліжечку та піклується про міцний сон малюка.
Холлофайбер – силіконізований наповнювач, що є дрібними, практично невагомими кульками. У великій кількості вони створюють легкість та пружність подушки. Використання цього матеріалу дозволило створити м'який виріб, який забезпечать правильну підтримку голови та шиї без провисання. Холлофайбер рівномірно розподіляється всередині подушки та тривалий час зберігає початкові властивості спального аксесуара.
Переваги
Тактильно приємний виріб обшитий чохлом із міцного трикотажу з просоченням Q-dry. Ця технологія відштовхує вологу, пропускає повітря, має антистатичний ефект та сприяє захисту від забруднень. Всередині знаходяться дрібні кульки холлофайбера – матеріалу, який є оптимальним за м'якістю для дитячого організму. У ньому не накопичується волога та запахи, не заводяться пилові кліщі.
Кому підходить?
Подушка Smart Kids Grapes розрахована на дітей від 3 до 8 років. Завдяки високій якості виробу та тривалому експлуатаційному періоду, після зміни на підліткову подушку Smart Kids Grapes можна використовувати для молодшого братика чи сестрички.

Ціна: 171 грн.
Онлайн курсы IT