12.

Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Lemon

+ безкоштовна адресна доставка
Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Lemon 1
Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Lemon
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Ціна: 672 грн.
Вартість доставки: 0 грн.

Пропозиція дійсна ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Характеристики
Розмір 60см*30см
Наповнювач піна Visco Memory
Тканина чохла мікрофібра
Безкоштовна доставка так
Ефект пам'яті так
Знімний чохол так
Колір білий
Тип гіпоалергенні, анатомічні, ортопедичні, дитячі
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис

Дитяча ортопедична подушка Smart Kids Lemon виготовлена ​​з блоку пінного матеріалу Visco Memory, який швидко адаптується під форму сплячого, прискорює занурення у сон та сприяє відновленню сил під час відпочинку.
Меморі – м'який матеріал із приємною пористою структурою. Подушка з меморі ефектом моментально повторює контури голови, швидко адаптується до зміни положення тіла. Відпочиваючий відчуває приємне розслаблення та своєрідне «обволікання» повітряною структурою виробу. Матеріал не викликає алергій та підходить для дорослих та дітей.
Переваги
Подушка має невеликий перепад висоти, який потрібний для правильного положення шийних хребців. Незалежно від пози сну, хребет дитини перебуває у рівному стані без додаткового навантаження, що сприяє формуванню гарної постави. Хороша аерація наповнювача у комплексі з чохлом Q-dry забезпечують оптимальну гігієну спального місця та збільшують термін експлуатації виробу.
Кому підходить?
Smart Kids Lemon призначена для дітей віком від 5 до 14 років. Особлива користь виробу відчувається в шкільному віці, коли дитина проводить кілька годин за партою, в телефоні або комп'ютерних іграх і вимагає особливої ​​турботи про опорно-руховий апарат, що формується.

Ціна: 672 грн.
Онлайн курсы IT