4.

Подушка ортопедична Едвайс Дрім Контур

Подушка ортопедична Едвайс Дрім Контур 1
Подушка ортопедична Едвайс Дрім Контур
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Ціна: 287 грн.
Вартість доставки: 100 грн.

Пропозиція дійсна ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Характеристики
Розмір 70см*50см*12см
Наповнювач холофайбер
Безкоштовна доставка ні
Тканина чохла мікрофібра
Тип гіпоалергенні, анатомічні, ортопедичні
Знімний чохол ні
Колір білий
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис

Come-For Едвайс Дрім Контур - м'яка подушка, що поєднує ортопедичний та анатомічний ефект. Вона виконана у формі прямокутника із двома рівнями підтримки. Усередині знаходиться гіпоалергенний холофайбер у вигляді кульок. Наповнювач створює об'єм та оптимальну підтримку шиї та голови.
Холлофайбер – силіконізований наповнювач, що є дрібними, практично невагомими кульками. У великій кількості вони створюють легкість та пружність подушки. Використання цього матеріалу дозволило створити м'які вироби, які забезпечать правильну підтримку голови та шиї без провисання. Холлофайбер рівномірно розподіляється всередині подушки та тривалий час зберігає початкові властивості спального аксесуара.
Переваги
Завдяки дворівневій формі виріб допомагає зняти напругу та поринути у безтурботний сон. Наповнювач добре вентилюється, не скомкується і зберігає рівномірну пружну структуру навіть при тривалому застосуванні. Подушка підходить для прання на делікатному режимі. Вибравши цю подушку, ви забезпечите правильне положення шийних хребців незалежно від пози сну.
Кому підходить?
Come-For Едвайс Дрім Контур підходить любителям м'якого спального місця, алергікам, офісним співробітникам та людям з підвищеним навантаженням на шийний відділ хребта. Незалежно від професії та ступеня стомлюваності ви отримаєте повноцінний відпочинок та заряд енергії на цілий день.

Ціна: 287 грн.
Онлайн курсы IT