9.

Подушка ортопедична Едвайс Фоам Максі

Подушка ортопедична Едвайс Фоам Максі 1
Подушка ортопедична Едвайс Фоам Максі 2
Подушка ортопедична Едвайс Фоам Максі
Подушка ортопедична Едвайс Фоам Максі 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Ціна: 388 грн.
Вартість доставки: 100 грн.

Пропозиція дійсна ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Характеристики
Розмір 70см*50см*14см
Наповнювач піна Spring Foam
Тканина чохла мікрофібра
Безкоштовна доставка ні
Колір білий
Тип гіпоалергенні, анатомічні, класичні
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис

Come-For Едвайс Фоам Максі – висока подушка класичної форми. Її основним компонентом є сучасна піна Spring Foam. Матеріал відрізняється високою щільністю, яка в поєднанні з пружністю створює приємний тиск у відповідь і допомагає розслабити м'язи.
ППУ – сучасний вид пінного матеріалу, який має невелику вагу, високу щільність та легку пружність. Він чудово пропускає повітря, підтримує голову, шию та плечі сплячого в розслабленому стані, тим самим створюючи анатомічний ефект, при якому відпочивають м'язи, а судини продовжують безперешкодно виконувати свою роботу.
Переваги
Подушка Come-For Едвайс Фоам Максі має анатомічний ефект, а отже піклується про м'язи шиї та правильну циркуляцію крові під час відпочинку. Піна Spring Foam не утримує вологу і добре пропускає повітря, що позитивно позначається міцності та надійності виробу. Подушка не викликає алергії, а завдяки просоченню чохла Sanitized виключає появу пилових кліщів.
Кому підходить?
Ця модель поєднує класичну форму та сучасні властивості матеріалів, а отже, підходить людям, які звикли до стандартних подушок, але бажають придбати більш корисний та безпечний виріб.

Ціна: 388 грн.
Онлайн курсы IT