17.

Подушка ортопедична Едвайс Латекс Класік

+ безкоштовна адресна доставка
Подушка ортопедична Едвайс Латекс Класік 1
Подушка ортопедична Едвайс Латекс Класік 2
Подушка ортопедична Едвайс Латекс Класік
Подушка ортопедична Едвайс Латекс Класік 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Ціна: 2138 грн.
Вартість доставки: 0 грн.

Пропозиція дійсна ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Характеристики
Розмір 60см*40см*10см
Наповнювач латекс
Тканина чохла мікрофібра
Безкоштовна доставка так
Ефект пам'яті так
Знімний чохол так
Колір білий
Тип гіпоалергенні, анатомічні, класичні
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис

Come-For Едвайс Латекс Класік - подушка класичної форми, виготовлена ​​з натурального латексу, який не викликає алергії, має приємну пружність і піклується про правильне положення шийних хребців.
Латекс – матеріал натурального походження, що має велику пористість, яка добре пропускає повітря. Перебуваючи всередині подушки, цей наповнювач створює приємну пружність і помірний тиск у відповідь, що призводить до поступового розслаблення м'язів і хорошої підтримки голови і шиї. Незважаючи на природне походження, матеріал не має запаху та не викликає алергічних реакцій.
Переваги
Come-For Едвайс Латекс Класік має анатомічний ефект — за рахунок рівномірного розподілу тиску забезпечує розслаблення м'язів та правильну роботу судин, незалежно від пози сну.
Виріб тривалий час зберігає початкову пружність та форму. За рахунок гарної аерації латексу тут виключена поява грибків, а чохол, що знімається, спрощує догляд за виробом. Якість відповідає європейському стандарту OEKO-TEX.
Кому підійде?
Come-For Едвайс Латекс Класік підходить людям, які люблять спати на високих подушках, дбаючи про стан хребців і м'язів шиї. Якщо ви втомлюєтеся фізично чи психологічно, приємна еластичність цієї моделі допоможе швидко розслабитися та поринути у сон.

Ціна: 2138 грн.
Онлайн курсы IT