10.

Подушка ортопедична Едвайс Латекс Софт

+ безкоштовна адресна доставка
Подушка ортопедична Едвайс Латекс Софт 1
Подушка ортопедична Едвайс Латекс Софт 2
Подушка ортопедична Едвайс Латекс Софт
Подушка ортопедична Едвайс Латекс Софт 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Ціна: 551 грн. 835 грн.
Вартість доставки: 0 грн.

Пропозиція дійсна ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Характеристики
Розмір 60см*40см
Наповнювач латекс
Тканина чохла мікрофібра
Безкоштовна доставка так
Ефект пам'яті ні
Знімний чохол так
Колір білий
Тип гіпоалергенні, анатомічні, класичні
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис

Come-For Едвайс Латекс Софт - м'яка класична подушка, наповнена подрібненим натуральним латексом. Такий склад дозволив нам зробити повітряний виріб, виключивши провалювання та деформації. Подушка тривалий час зберігає початкову форму та еластичність.
Латекс – матеріал натурального походження, що має велику пористість, яка добре пропускає повітря. Перебуваючи всередині подушки, цей наповнювач створює приємну пружність і помірний тиск у відповідь, що призводить до поступового розслаблення м'язів і хорошої підтримки голови і шиї. Незважаючи на природне походження, матеріал не має запаху та не викликає алергічних реакцій.
Переваги
Come-For Едвайс Латекс Софт - гіпоалергенний виріб з антимікробними властивостями. Достатньо прилягти на її поверхню, щоб відчути приємне розслаблення, яке поширюється від голови по всьому тілу. Якість моделі підтверджено у лабораторних умовах. А безпечний склад забезпечує правильну гігієну спального місця.
Кому підходить?
Ця модель оптимальна для тих, хто звик до класичних м'яких подушок з пуховим наповнювачем, але шукає щось сучасніше та корисніше. Come-For Едвайс Латекс Софт дарує комфорт з перших секунд, що важливо для людей з підвищеним фізичним навантаженням, які бажають розслабитися наприкінці дня.

Ціна: 551 грн. 835 грн.
Онлайн курсы IT