20.

Подушка ортопедична Латекс Меморі Класік

+ безкоштовна адресна доставка
Подушка ортопедична Латекс Меморі Класік 1
Подушка ортопедична Латекс Меморі Класік 2
Подушка ортопедична Латекс Меморі Класік 3
Подушка ортопедична Латекс Меморі Класік
Подушка ортопедична Латекс Меморі Класік 12
Подушка ортопедична Латекс Меморі Класік 13
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Ціна: 1814 грн. 2746 грн.
Вартість доставки: 0 грн.

Пропозиція дійсна ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Характеристики
Розмір 60см*40см10см
Наповнювач латекс/Visco Memory
Тканина чохла мікрофібра
Безкоштовна доставка так
Ефект пам'яті так
Знімний чохол так
Колір білий
Тип гіпоалергенні, анатомічні, класичні
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис

Подушка Come-For Латекс Меморі Класик сприяє швидкому розслабленню та комфортному засинанню. Все це можливо завдяки пружному наповнювачу із натурального латексу з ефектом пам'яті.
Латекс – матеріал натурального походження, що має велику пористість, яка добре пропускає повітря. Перебуваючи всередині подушки, цей наповнювач створює приємну пружність і помірний тиск у відповідь, що призводить до поступового розслаблення м'язів і хорошої підтримки голови і шиї. Незважаючи на природне походження, матеріал не має запаху та не викликає алергічних реакцій. Меморі – м'який матеріал із приємною пористою структурою. Подушка з меморі ефектом моментально повторює контури голови, швидко адаптується до зміни положення тіла. Відпочиваючий відчуває приємне розслаблення та своєрідне «обволікання» повітряною структурою виробу. Матеріал не викликає алергій та підходить для дорослих та дітей.
Переваги
Виріб є ідеальним поєднанням латексу і Visco Memory, надаючи сплячому кращі якості цих компонентів: безпеку, гіпоалергенність і моментальну адаптацію до форм. Поступово розподіляючи навантаження і приймаючи контури голови сплячого, подушка створює умови для максимального комфорту під час глибокої фази сну, тим самим сприяючи повноцінному відновленню організму.
Кому підходить?
Подушка Come-For Латекс Меморі Класик підходить кожному, хто хоче підвищити якість сну. Виріб сприяє гармонійному розслабленню м'язів та комфортному положенню голови та шиї. Після сну на такому аксесуарі ви відчуєте приплив сил та запас енергії, якого вистачить на цілий день.

Ціна: 1814 грн. 2746 грн.
Онлайн курсы IT