18.

Подушка ортопедична Латекс Меморі Контур

+ безкоштовна адресна доставка
Подушка ортопедична Латекс Меморі Контур 1
Подушка ортопедична Латекс Меморі Контур 2
Подушка ортопедична Латекс Меморі Контур 3
Подушка ортопедична Латекс Меморі Контур
Подушка ортопедична Латекс Меморі Контур 12
Подушка ортопедична Латекс Меморі Контур 13
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Ціна: 1403 грн. 2125 грн.
Вартість доставки: 0 грн.

Пропозиція дійсна ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Характеристики
Розмір 60см*38см*12см
Наповнювач латекс/Visco Memory
Тканина чохла мікрофібра
Безкоштовна доставка так
Ефект пам'яті так
Знімний чохол так
Колір білий
Тип гіпоалергенні, анатомічні, ортопедичні
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис

Подушка Come-For Латекс Меморі Контур поєднує ортопедичний та анатомічний ефект. Вона забезпечує правильне положення шийних хребців (на одному рівні з грудним відділом) і водночас створює комфортні умови для відпочинку м'язів.
Латекс – матеріал натурального походження, що має велику пористість, яка добре пропускає повітря. Перебуваючи всередині подушки, цей наповнювач створює приємну пружність і помірний тиск у відповідь, що призводить до поступового розслаблення м'язів і хорошої підтримки голови і шиї. Незважаючи на природне походження, матеріал не має запаху та не викликає алергічних реакцій. Меморі – м'який матеріал із приємною пористою структурою. Подушка з меморі ефектом моментально повторює контури голови, швидко адаптується до зміни положення тіла. Відпочиваючий відчуває приємне розслаблення та своєрідне «обволікання» повітряною структурою виробу. Матеріал не викликає алергій та підходить для дорослих та дітей.
Переваги
Виріб має вигнуту форму, оптимальну для рівного становища хребта незалежно від пози сну. Завдяки ефекту пам'яті подушка адаптується під форми сплячого, поширюючи приємне розслаблення по тілу.Латексний наповнювач, що входить до складу, відрізняється гарною аерацією, і не втрачає форму навіть після тривалої експлуатації. Виріб відповідає стандарту якості OEKO-TEX STANDARD 100.
Кому підходить?
Якщо ви шукаєте подушку, яка допоможе зняти перенапругу, то Come-For Латекс Меморі Контур – те, що вам потрібно. Вона відмінно підійде людям, які сплять на спині, боці або часто змінюю позу сну. Це відмінне рішення як для офісних співробітників з сидячою роботою, так і для людей з підвищеним фізичним навантаженням.

Ціна: 1403 грн. 2125 грн.
Онлайн курсы IT