3.

Подушка ортопедична Soft Night

+ безкоштовна адресна доставка
Подушка ортопедична Soft Night 1
Подушка ортопедична Soft Night
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Подушка ортопедична Soft Night:

Наповнювач штучний леб'ячий пух
Тканина чохла мікрофібра
Безкоштовна доставка так
Ефект пам'яті ні
Знімний чохол ні
Колір білий
Тип гіпоалергенні, анатомічні
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис Подушка ортопедична Soft Night:

Класична подушка Soft Night складається із штучного леб'ячого пуху, поєднуючи м'якість та пружність. Виріб створює приємну підтримку м'язам спини та плечей та сприяє комфортному засинанню.
Штучний леб'ячий пух – синтетичний наповнювач, який відтворює найкращі якості пуху – м'якість, легкість та пружність. При цьому він виключає алергічні реакції, зберігає рівномірну структуру та придатний для прання. Його головні переваги – безпека для дорослих та дітей, простота догляду та тривалий термін використання.
Переваги
Головна особливість моделі Soft Night полягає у найніжнішому наповнювачі, що імітує звичний для багатьох, пух. Але на відміну від натуральної сировини, використовуваний нами синтетичний аналог не викликає алергії, не збивається в грудки і не залишає межі чохла, який виготовлений з приємної на дотик бархатистої мікрофібри. Коли ви захочете освіжити аксесуар, не потрібно буде шукати спеціальну хімчистку, достатньо прання в машинці на делікатному режимі.
Кому підходить?
Soft Night підходить всім, хто звик до стандартної подушки, але бажає оновити аксесуар на більш сучасний та екологічний. Також варто придбати цей виріб, якщо ви прокидаєтеся вночі через першіння в горлі або носі. Завдяки гіпоалергенному складу моделі Soft Night ваш сон ніщо не турбує.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT