37.

Ортопедичний матрац Extra Ірідіум

+ безкоштовна адресна доставка
Ортопедичний матрац Extra Ірідіум 1
Ортопедичний матрац Extra Ірідіум 2
Ортопедичний матрац Extra Ірідіум
Ортопедичний матрац Extra Ірідіум 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Extra Ірідіум:

Виробник Come-For
Тип матрасу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Pocket Spring
Пружинна система Pocket Spring Extra
Ціновий клас Преміум
Висота моделі 22см
Навантаження 160кг
Жорсткість сторін Середній / жорсткий
Безкоштовна доставка Так
Ступінь жорсткості матрацу 3/5
Еврокаркас Так
Масажний ефект Так
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контоль Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Extra
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 5 років

Додатковий опис Ортопедичний матрац Extra Ірідіум:

   Ортопедичний матрац Extra Іридіум – це посилений пружинний блок в основі та пропорційне поєднання еластичних шарів настилу. Термоповсть ізолює пружини і розподіляє навантаження, латекс з одного боку дарує комфорт і розслаблення, в Visco Memory з іншого - приймає контури тіла і створює приємну гнучкість. Який бік ви не вибрали, ви отримаєте правильний здоровий сон. Контур матраца зберігає спеціальний єврокаркас, а про гігієну та провітрюваність піклується багатошарова аеросітка. Висота виробу 22 см, максимально допустиме навантаження 160 кг.
В основі матраца посилений пружинний блок Pocket Spring Extra зі ступенем стиснення пружин до 44%, що у 2,2 рази вище, ніж у стандартної пружини. Цей блок жорсткіший, ніж класичний Pocket Spring і витримує навантаження в 1,5 рази вище, розподіляючи її по всій довжині дроту.
Натуральний латекс. Він гіпоалергенний, а його наскрізна перфорація дозволяє відводити вологу та вентилювати спальне місце.
Visco Memory. Матеріал, який подарує абсолютний комфорт та міцний сон. Visco Memory точно повторить ваші контури тіла і рівномірно розподілить вагу, тим самим розслабивши м'язи і подарувавши повноцінний відпочинок.
Аеросітка. Багатошаровий матеріал розроблений для вільного руху повітря. Розташовується по периметру матраца, створюючи рівномірну інтенсивну аерацію. Вільний повітрообмін можливий завдяки технології Air Flow: аеросітка безпосередньо контактує з каркасом матраца або топпера, а значить аерації не заважає тканина.
Контур 360. Каркас, розроблений компанією Come-for у відповідь на побажання клієнтів отримати максимально витривалий та тривалий у використанні матрац. Контур 360 захищає форму матраца, підвищує надійність периметра, стримуючи зовнішній та внутрішній тиск.
Hot melt. Технологія скріплення шарів настилу термоклеєм. Розплавлений у спеціальній ємності клей під тиском подається у промисловий пістолет, а потім рівномірно розпорошується у вигляді павутини.
Трикотаж у матрацах Come-for. Якісний текстиль, що виробляється на турецькій фабриці та відповідає високим вимогам до якості. Він не мнеться, не схильний до стирання та вицвітання.
Термоповсть. Ізолюючий шар завтовшки 3-4 мм, який відокремлює пружинний блок від матеріалів.
Матрац Extra Іридіум порадує тих, хто хоче спати на жорсткому, при цьому не відчуваючи тиску поверхні на м'язи. Цей матрац допоможе розслабитися і виспатися навіть після напруженого дня.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT