Політика конфіденційності

Використання сайту sabon.ua

- Сайт sabon.ua дозволяє переглядати матеріали сайту і завантажувати їх виключно для особистого використання (використання некомерційного характеру).
- При цьому обов'язкова умова збереження вами відомостей щодо авторського права і подібної інформації згідно права власності, які містяться у вихідних матеріалах і різних їхніх копіях. 
- Суворо забороняється будь-яким чином редагувати матеріали сайту, поширювати, демонструвати або використовувати їх в комерційних або громадських цілях. 
- Використання матеріалів сайту в інших джерелах заборонено.


Відмова від відповідальності

- sabon.ua не дає гарантій щодо точності і повноти матеріалів, що надаються на ньому. Власник Сайту в будь-який час і без попереднього повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.
- В разі старіння матеріалів і послуг (на цьому Сайті), Власник Сайту не зобов'язується оновлювати їх. Ні в якому разі sabon.ua не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.


Реєстрація на сайті

- У разі реєстрації на sabon.ua Ви приймаєте угоду про надання достовірної, правдивої і точної інформації про себе та особисті контактні дані.
- Під час реєстрації Вам надається логін і пароль, за безпеку яких відповідальність покладена тільки на Вас. Також Ви відповідальні за дії, що здійснюються на сайті під вашим логіном та паролем.
- При втраті даних, отриманих під час реєстрації на сайті, Ви зобов'язані повідомити нас про це.


Зворотній зв'язок, коментарі

- Залишаючи коментарі на сайті і звертаючись до нас, Ви несете відповідальність стосовно того, що дане повідомлення відповідає чинному законодавству України, не є загрозливим, аморальним, шкідливим, наклепницьким, не порушує авторські права, не пропагандує ненависть і дискримінацію людей щодо расової, етнічної, релігійної, статевої і соціальної ознаки.
- Ви приймаєте угоду, що залишене вами повідомлення адміністратори сайту sabon.ua можуть видаляти і використовувати на свій розсуд без Вашої згоди. Сайт не несе відповідальності за отриману інформацію від користувачів.


Торгові марки та логотипи

Всі торгові марки, логотипи, назви продуктів і послуг, а також торгові назви, що згадуються на Сайті, є власністю їх законних власників.


Видалення/блокування облікового запису

У разі порушення цих правил, а також несумлінного використання та/або розповсюдженні інформації, отриманої на Сайті Користувачем, sabon.ua має право заблокувати або видалити акаунт Користувача без попереднього повідомлення.


Використання персональних даних

- Наш сайт використовує технології для збору і зберігання інформації відвідувачів. Це запис кукі, анонімних ідентифікаторів.
- Крім того, ми використовуємо кукі і анонімні ідентифікатори при використанні відвідувачами сайту для маркетингових цілей: вивчення поведінки користувачів для поліпшення структури сайту.
- Наш сайт використовує технології для збору і зберігання інформації відвідувачів. Це запис кукі, анонімних ідентифікаторів.
- Також кукі і анонімні ідентифікатори можуть збиратися рекламою, яка може знаходитися на інших сайтах партнерах.

Ми збираємо і використовуємо особисту інформацію про користувачів відповідно до законодавства України. 

Онлайн курсы IT