14.

Ортопедичний матрац Geometry

+ безкоштовна адресна доставка
Ортопедичний матрац Geometry 1
Ортопедичний матрац Geometry 2
Ортопедичний матрац Geometry 3
Ортопедичний матрац Geometry
Ортопедичний матрац Geometry 12
Ортопедичний матрац Geometry 13
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Geometry:

Виробник ЕММ
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Безпружинний
Ціновий клас Комфорт
Висота моделі 20см
Навантаження 160кг
Жорсткість сторін Помірно-жорсткий / жорсткий
Безкоштовна доставка Так
Ступінь жорсткості матрацу 4/5
Еврокаркас Ні
Масажний ефект Ні
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контоль Так
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Так
Серія ЕММ
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 18 місяців

Додатковий опис Ортопедичний матрац Geometry:

   Ортопедичний матрац Geometry EMM – це безпружинний двосторонній матрац підвищеної жорсткості. Основою матраца є поєднання двох інноваційних видів матеріалів – піна Memory та піна Orthofoam. Піна Orthofoam має високу еластичність, прекрасні анатомічні та ортопедичні властивості, стійка до деформацій. Ці властивості дозволяють матрацу плавно повторювати контури тіла людини та забезпечити правильне анатомічне становище хребта під час сну.
Еластична піна Memory має мікропористу структуру та здатність запам'ятовувати форму тіла та ідеально її повторювати. Вона забезпечує комфортність спального місця та анатомічний ефект. Матеріал здатний підлаштувати і запам'ятати форму тіла і максимально заповнити простір між матрацом і тілом людини, а це забезпечує повне розслаблення м'язів.
Верхня частина чохла матраца виконана з об'ємної тканини з додаванням нитки віскози. Тканина відрізняється приємними тактильними властивостями, стійка до деформації і зберігає первинну форму чохла протягом усього терміну експлуатації матраца, сприяє підтримці вологообміну та повітрообміну, і має гіпоалергенні та антибактеріальні властивості. Друга частина чохла виготовлена з меблевої тканини, прошитий спанбондом.
Чохол знімний. Для його чищення слід залучати спеціалізовані клінінгові компанії, для додаткового захисту від забруднень рекомендуємо використовувати наматрацник.
Купуйте матрац Geometry EMM – з ним ви зможете повністю розслабитися та повноцінно виспатися. Високі анатомічні та ортопедичні властивості матраца забезпечать максимальну підтримку хребту та дозволять йому прийняти правильне анатомічне положення.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT