36.

Ортопедичний матрац Like

+ безкоштовна адресна доставка!
Ортопедичний матрац Like 1
Ортопедичний матрац Like 2
Ортопедичний матрац Like
Ортопедичний матрац Like 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Like:

Виробник Matroluxe
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Безпружинний
Ціновий клас Преміум
Висота моделі 20см
Навантаження 140кг
Жорсткість сторін Середній / м'який
Безкоштовна доставка Так
Ступінь жорсткості матрацу 3/2
Еврокаркас Ні
Масажний ефект Ні
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контоль Так
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія In Style
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 5 років

Додатковий опис Ортопедичний матрац Like:

   Ортопедичний матрац Like – це двосторонній безпружинний матрац з асиметричним рівнем жорсткості, а його висота становить 20 сантиметрів, при цьому здатний витримати навантаження до 140 кілограмів на одне спальне місце.
Основні складові матраца Like від Матролюкс:
FHR Double Color Foam ML – інноваційна двонаправлена ​​піна, яка забезпечує рівномірну циркуляцію повітряного потоку та регулює температуру під час сну, створюючи оптимальні умови для відпочинку вночі, що може підготувати вас для успішного дня та призвести до загального покращення якості життя.
MML Memory – це в'язкоеластичний різновид піни з відкритими клітинами, які легко пропускають повітря та змінюють ступінь м'якості під впливом тепла людського тіла. За цю здатність він і отримав назву "матеріал із ефектом пам'яті". Внутрішня структура піни самовентилюється, що сприяє швидкому виведенню вологи з поверхні матраца та гарний доступ кисню до шкіри.
SHR Foam ML – спеціальний вид ортопедичної піни з високою щільністю, яка повністю виготовлена ​​з оригінальних HR матеріалів. Ідеально підходить для міцної ортопедичної підтримки матраців.
Стрейч-жаккардовий чохол – високоеластичний матеріал, до складу якого входять еластичні волокна. Тканина завдяки щільній структурі добре захищає матрац від пилу та пошкоджень, але при цьому має гарну повітропровідність. Чохли з тканини такого типу чудово тримають форму та додають пружності матрацу, а наявність жаккарда робить їх неймовірно міцними та зносостійкими.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT