18.

Ортопедичний матрац Mone

+ безкоштовна адресна доставка
Ортопедичний матрац Mone 1
Ортопедичний матрац Mone 2
Ортопедичний матрац Mone 3
Ортопедичний матрац Mone
Ортопедичний матрац Mone 12
Ортопедичний матрац Mone 13
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Mone:

Виробник ЕММ
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Безпружинний
Ціновий клас Стандарт
Висота моделі 16см
Навантаження 150кг
Жорсткість сторін Помірно-жорсткий / помірно-жорсткий
Безкоштовна доставка Так
Ступінь жорсткості матрацу 4/4
Еврокаркас Ні
Масажний ефект Так
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контоль Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Artist
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 3 роки

Додатковий опис Ортопедичний матрац Mone:

   Ортопедичний матрац Mone Artist - це двосторонній матрац без пружин комфортного рівня жорсткості. Основою матраца є моноблок піни Smart foam Relax. Smart foam Relax – ортопедична піна підвищеної щільності, що складається із семи контурних зон Relax. Зональність піни забезпечує ортопедично правильну підтримку всіх семи зон тіла людини. Це досягається завдяки чергуванню контурних зон матраца з різним рівнем жорсткості та комфортності – середній, м'який, жорсткий. Завдяки комбінації таких характеристик як висота матрацного блоку, підвищена щільність матеріалу та зональне різання Relax забезпечується комфортність саме для заявленого рівня навантаження на матрац, що рекомендується. Завдяки 7 зонам комфорт у будь-якому положенні, цей матрац ідеально адаптується до ваших індивідуальних контурів та положень під час сну. Матеріал чудово відновлює форму після скручування, зберігаючи ортопедичні властивості.
Унікальна формула Smart Foam Relax, для виготовлення якої використовується сировина від відомих європейських виробників, дозволяє довгостроково використовувати матраци Artist та підвищити гарантійний термін до 3 років.
Чохол матраца Mone Artist виготовлений із щільної стрейчевої тканини Art Deluxe. Тканина Art Deluxe - міцний бельгійський стрейч із стильним та трендовим дизайном. Тканина ніжна та приємна на дотик, міцна та зносостійка, не електризується та дарує додаткові нотки комфорту під час сну. Стрейчевий чохол завдяки щільній структурі добре захищає матрац від пилу та пошкоджень, але при цьому має гарну повітропровідність.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT