43.

Ортопедичний матрац Orthopedic Senso New

+ безкоштовна адресна доставка
Ортопедичний матрац Orthopedic Senso New 1
Ортопедичний матрац Orthopedic Senso New 2
Ортопедичний матрац Orthopedic Senso New 3
Ортопедичний матрац Orthopedic Senso New 4
Ортопедичний матрац Orthopedic Senso New
Ортопедичний матрац Orthopedic Senso New 12
Ортопедичний матрац Orthopedic Senso New 13
Ортопедичний матрац Orthopedic Senso New 14
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Orthopedic Senso New:

Виробник ЕММ
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Безпружинний
Ціновий клас Преміум
Висота моделі 24см
Навантаження 110кг
Жорсткість сторін Помірно-жорсткий / середній
Безкоштовна доставка Так
Ступінь жорсткості матрацу 4/3
Еврокаркас Ні
Масажний ефект Ні
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контоль Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Так
Серія Doctor Health
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 18 місяців

Додатковий опис Ортопедичний матрац Orthopedic Senso New:

   Ортопедичний матрац Orthopedic Senso Doctor Health підходить тим, кому потрібен матрац із профілактичним та лікувальним ефектом захворювань хребта. Його ефективність заснована на біохімічному та фізіологічному впливі на опорно-руховий апарат під час сну.
Сон на матраці Orthopedic Senso сприяє розслабленню м'язів спини, попереку та крижів. Ортопедичний ефект позбавить вас від почуття дискомфорту та забезпечить профілактику та лікування захворювань опорно-рухового апарату та нервової системи.
Ортопедична піна Orthogel - інноваційний матеріал, що поєднує найкращі властивості піни високої щільності та гранул термогеля. Таке поєднання забезпечує першокласну підтримку хребта та максимальне розслаблення. Гранули термогеля у складі ортопедичної піни збільшують її еластичність, підвищуючи стійкість до деформації, та прискорюють відновлення форми після експлуатації матраца.
Унікальна технологія ProActive, основним компонентом якої є інноваційний в'язко-еластичний матеріал Memory, повністю набуває форми тіла, що забезпечує максимальну підтримку хребта. На особливо чутливих ділянках, таких як голова, плечі, стегна, ступні тиск знижується вдвічі.
Високотехнологічна піна Memory Foam має осередки «пам'яті», які реагують на температуру та вагу людини. Ця технологія дозволяє ідеально повторювати контури тіла. Внутрішня структура Memory Foam самовентилюється, що сприяє швидкому виведенню вологи з поверхні матраца та гарний доступ кисню до шкіри. Шар Beeform, завдяки спеціальній структурі, має високу еластичність та повітропроникність. Він швидко поглинає вологу та виводить її, підтримує природний температурний баланс.
Чохол із просоченням HyCare створює на всі 100% здорове та чисте середовище під час сну. Антимікробне просочення HyCare у складі тканини чохла забезпечує чистоту та свіжість матраца. Захищає його від пилу, мікробів та неприємних запахів.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT