10.

Ортопедичний матрац Ortomed Lux

+ безкоштовна адресна доставка!
Ортопедичний матрац Ortomed Lux 1
Ортопедичний матрац Ortomed Lux 2
Ортопедичний матрац Ortomed Lux
Ортопедичний матрац Ortomed Lux 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Ortomed Lux:

Виробник ЕММ
Тип матрасу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Pocket Spring
Пружинна система Pocket Spring Sky 7
Ціновий клас Стандарт
Висота моделі 18см
Навантаження 130кг
Жорсткість сторін Середній / середній
Безкоштовна доставка Так
Ступінь жорсткості матрацу 3/3
Еврокаркас Так
Масажний ефект Ні
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контоль Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Ortomed
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 18 місяців

Додатковий опис Ортопедичний матрац Ortomed Lux:

   Ортопедичний матрац Ortomed Lux - це двосторонній матрац середньої жорсткості, який відповідає високим стандартам якості та санітарно-гігієнічним вимогам. Матрац оснащений блоком пружин Pocket Spring, кожна пружина якого знаходиться у власному мішечку, надаючи матрацу унікальні ортопедичні характеристики.
Пінополіуретанові осередки матрацу забезпечують вентиляцію і запобігають скупченню пилу та грибків. Цей синтетичний матеріал надає матрацу м'якість і пружність. Термоволокно - щільний нетканий матеріал, захищає внутрішні м'які шари матрацу від впливу пружин, підвищуючи його експлуатаційний термін.
Прорезинена тканина чохла матрацу має антиалергенні та антибактеріальні властивості, а також вологонепроникна, що робить його ідеальним для ліжачих хворих в домашніх умовах та медичних закладах. Пінополіуретан, використовуваний у матраці, є нетоксичним, довговічним і гіпоалергенним матеріалом, який сприяє правильному розподілу тиску на тіло та поліпшує кровообіг під час сну.
Термоповсть відповідає за розподіл навантаження та створює стабільний захист м'яких настилів від металевої структури пружинного блоку. Незалежний пружинний блок Pocket Spring дозволяє рівномірно розподіляти тиск на тіло та підтримувати хребет в анатомічно правильному положенні. Єврокаркас навколо матрацу забезпечує рівність форми та усуває ефект "скочування" з краю матраца. Він також захищає внутрішні шари матраца від пилу та вологи.
Ortomed Lux - це матрац із високими ортопедичними характеристиками, призначений для того, щоб надати комфорт та підтримку, особливо для людей із захворюваннями опорно-рухової системи.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT