27.

Ортопедичний матрац Relax Serenity

+ безкоштовна адресна доставка!
Ортопедичний матрац Relax Serenity 1
Ортопедичний матрац Relax Serenity 2
Ортопедичний матрац Relax Serenity 3
Ортопедичний матрац Relax Serenity
Ортопедичний матрац Relax Serenity 12
Ортопедичний матрац Relax Serenity 13
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Relax Serenity:

Виробник Come-For
Ціновий клас Преміум
Висота моделі 19см
Навантаження 140кг
Жорсткість сторін М'який / середній
Безкоштовна доставка Так
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Безпружинний
Ступінь жорсткості 2/3
Єврокаркас Ні
Масажний ефект Ні
Ефект зима-літо Так
Ефект клімат-контроль Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Relax
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 2,5 роки

Додатковий опис Ортопедичний матрац Relax Serenity:

   Ортопедичний матрац Relax Serenity – це двосторонній безпружинний тип матраца середньої жорсткості преміум класу. Основні наповнювачі матрацу Relax Serenity - це три види піни: Visco Memory, Aero Foam та Soft Foam, а також шар латексу. Кожен з цих матеріалів має свої унікальні властивості, які сприяють забезпеченню вашого комфорту та здоров'я під час сну.
Visco Memory - інноваційний матеріал, розроблений фахівцями NASA для космічних скафандрів, точно повторює контури вашого тіла, розподіляючи вагу і розслабляючи м'язи. Aero Foam - це друге покоління унікальної піни, яка забезпечує ще більший рівень комфорту. Його покращена форма осередків та різниця діаметрів дозволяють створити оптимальний опір піни для підтримки вашої анатомії під час сну. Soft Foam - це особливо м'яка піна, яка створює ефект легкості та розкоші на спальному місці.
Латекс - природний матеріал з найвищим рівнем комфорту, гіпоалергенний і з високою повітропроникністю, що забезпечує оптимальний мікроклімат у вашому ліжку.
Трикотажний чохол матрацу Relax Serenity не лише захищає його від забруднень, але й має високу зносостійкість і приємну текстуру, що додає розкоші вашому спальному місцю. А за рахунок високої повітропроникності він подарує однаково комфортні відчуття взимку та влітку, незалежно від температури та вологості у приміщенні. Плюс матрац набув якісно нового рівня екологічності. Завдяки ефекту «зима-літо» цілий рік вам забезпечено оптимальний мікроклімат.
Завдяки анатомічним та ортопедичним властивостям, матрац Serenity Relax Come-For збереже природне положення вашого хребта під час сну, сприяючи покращенню кровообігу та забезпечуючи вам повноцінний здоровий відпочинок.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT