22.

Ортопедичний матрац Sleep&Fly Comby new SF

+ безкоштовна адресна доставка!
Ортопедичний матрац Sleep&Fly Comby new SF 1
Ортопедичний матрац Sleep&Fly Comby new SF 2
Ортопедичний матрац Sleep&Fly Comby new SF
Ортопедичний матрац Sleep&Fly Comby new SF 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Sleep&Fly Comby new SF:

Виробник ЕММ
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Безпружинний
Ціновий клас Комфорт
Висота моделі 21см
Навантаження 150кг
Жорсткість сторін Помірно-жорсткий / жорсткий
Безкоштовна доставка Так
Ступінь жорсткості матрацу 4/5
Еврокаркас Ні
Масажний ефект Ні
Ефект зима-літо Так
Ефект клімат-контоль Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Sleep&Fly
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 3 роки

Додатковий опис Ортопедичний матрац Sleep&Fly Comby new SF:

   Ортопедичний матрац Comby New Sleep&Fly має ефект «зима-літо». Літня сторона матраца прошита бавовною, яка завдяки гігроскопічності забезпечує комфортний температурний режим та вологість. Зимова сторона матраца прошита овечою вовною, що робить його теплішим у холодні зимові ночі.
Основним наповнювачем для матраца Comby New Sleep&Fly є моноблок із ортопедичної піни OrtoFlex нового покоління. Ця піна являє собою мікропористий наповнювач, що складається з осередків різного розміру, завдяки такому внутрішньому устрою матеріал здатний рівномірно розподілити навантаження, що отримується по всій поверхні матраца, знімати зайве навантаження з кровоносних судин, що покращує кровообіг і сприяє насиченню клітин організму кисню.
Як додатковий шар використовується піна Memory Foam – це унікальна піна підвищеної комфортності, висока пружність та ортопедичні якості якої забезпечуються за рахунок спеціальних осередків з ефектом пам'яті. Реагуючи на температуру і вагу людського тіла, цей вид піни ідеально повторює всі вигини нашого тіла, що виключає можливі дискомфортні відчуття під час сну, забезпечується оптимальна підтримка і адаптація під контури тіла. Осередки з пам'яттю миттєво відновлюють свою первісну форму за рахунок безперешкодної циркуляції повітря, що забезпечується будовою осередків. Цей вид піни знижує тиск особливо чутливих ділянок тіла.
Чохол матраца Comby New Sleep&Fly виготовлений з високоякісної зносостійкої жакардової тканини з мікрофіброю підвищеної міцності, даний тип тканини має високий вміст натуральних волокон, що сприяє циркуляції повітря всередині матраца, виведенню зайвої вологи, при цьому така тканина м'яка і приємна на дотик.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT