18.

Ортопедичний матрац Tanami

+ безкоштовна адресна доставка
Ортопедичний матрац Tanami 1
Ортопедичний матрац Tanami 2
Ортопедичний матрац Tanami 3
Ортопедичний матрац Tanami 4
Ортопедичний матрац Tanami
Ортопедичний матрац Tanami 12
Ортопедичний матрац Tanami 13
Ортопедичний матрац Tanami 14
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Tanami:

Виробник EMM
Ціновий клас Комфорт
Висота моделі 21см
Навантаження 150кг
Жорсткість сторін Помірно-жорсткий / помірно-жорсткий
Безкоштовна доставка Так
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Pocket Spring
Пружинна система Seven-Z pocket
Ступінь жорсткості 4/4
Єврокаркас Так
Масажний ефект Так
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контроль Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Arabeska
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 3 роки

Додатковий опис Ортопедичний матрац Tanami:

   Ортопедичний матрац Tanami Arabeska є двостороннім пружинним матрацом середньої жорсткості. Основою матрацу є 7-зональний блок пружин Seven-Z Pocket, що забезпечує високу адаптивність та делікатну підтримку. Кожна пружинка має власний чохол із нетканого матеріалу, що дозволяє надати точкову підтримку тіла сплячої людини. Матрац має 7 зон, оптимально враховуючи анатомію людини. Малий діаметр кожної пружини забезпечує максимально точкову підтримку, сприяючи розслабленню м'язів спини та рівномірному розподілу навантаження на всі ділянки тіла.
Піна Seven-Z Foam, яка використовується в матраці, є ортопедичною та абсолютно безпечною для людей з алергією. Вона рівномірно розподіляє вагу на поверхні матраца, що дозволяє забезпечити комфортний сон без необхідності постійного перевертання вночі. Ultra Protect Layer є унікальним матеріалом збільшеної щільності, який ізолює пружинний блок від матеріалів наповнювача, забезпечуючи оптимальний тиск пружин на тіло. Він також поглинає звук та вібрації, має високу зносостійкість і стійкість до старіння.
Об'ємний чохол з бельгійської стрейчевої тканини Floral Deluxe є міцним трикотажем підвищеної щільності, гіпоалергенним та дозволяє вільно пропускати повітря, не затримуючи вологу. Ця тканина разом з наповнювачем створює ідеальний мікроклімат спального місця, розслаблює м'язи і забезпечує подвійний комфорт для максимального розслаблення.
Особливість матраца Tanami Arabeska полягає в його двосторонній основі з зональною поверхнею високої жорсткості. Це сприяє правильному положенню хребта, розслабленню м'язів та швидкому засинанню. Зональний поділ дозволяє рівномірно розподілити навантаження та зняти м'язову напругу під час сну.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT