1.

Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Apple

Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Apple 1
Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Apple 2
Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Apple
Подушка ортопедична дитяча Smart Kids Apple 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Ціна: 95 грн.
Вартість доставки: 100 грн.

Пропозиція дійсна ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Характеристики
Розмір 28см*22см
Наповнювач холофайбер
Тканина чохла трикотаж з просоченням Q-Dry
Безкоштовна доставка ні
Ефект пам'яті ні
Знімний чохол ні
Колір різнокольоровий
Тип анатомічні, ортопедичні, дитячі
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис

Дитяча ортопедична подушка Smart Kids Apple має форму "метелик". Яка розроблена спеціально для немовлят. Виріб наповнений м'яким холлофайбером, який безпечний навіть для найменших дітей, не викликає алергій та створює відчуття тепла та затишку.
Холлофайбер – силіконізований наповнювач, що є дрібними, практично невагомими кульками. У великій кількості вони створюють легкість та пружність подушки. Використання цього матеріалу дозволило створити м'які вироби, які забезпечать правильну підтримку голови та шиї без провисання. Холлофайбер рівномірно розподіляється всередині подушки та тривалий час зберігає початкові властивості спального аксесуара.
Переваги
Подушка Smart Kids Apple поєднує ортопедичний та анатомічний ефект, що особливо важливо з перших днів життя, коли в дитячому організмі одночасно відбувається велика кількість процесів, що відповідає за його фізичний та емоційний розвиток. Для виготовлення подушки був використаний наповнювач, який забезпечує хорошу циркуляцію повітря, не затримує вологу та запахи. Smart Kids Apple зробить так, щоб сну немовляти нічого не завадило.
Кому підходить?
Подушка розрахована з перших днів життя до року. Виріб рекомендований у лікувальних та профілактичних цілях при кривошиї, зміщенні шийних хребців. Аксесуар допоможе уникнути проблем із хребтом, якщо малюк звик спати весь час на одному боці.

Ціна: 95 грн.
Онлайн курсы IT