7.

Подушка ортопедична Едвайс Дрім

Подушка ортопедична Едвайс Дрім 1
Подушка ортопедична Едвайс Дрім 2
Подушка ортопедична Едвайс Дрім
Подушка ортопедична Едвайс Дрім 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Ціна: 262 грн. 328 грн.
Вартість доставки: 100 грн.

Пропозиція дійсна ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Характеристики
Розмір 70см*50см*12см
Наповнювач холофайбер
Тканина чохла мікрофібра
Безкоштовна доставка ні
Ефект пам'яті ні
Знімний чохол ні
Колір білий
Тип гіпоалергенні, анатомічні, класичні
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис

Come-For Едвайс Дрім - м'яка подушка класичної форми. Вона наповнена силіконізованим волокном - холлофайбером, який забезпечує приємну легкість та гнучкість виробу.
Холлофайбер – силіконізований наповнювач, що є дрібними, практично невагомими кульками. У великій кількості вони створюють легкість та пружність подушки. Використання цього матеріалу дозволило створити м'які вироби, які забезпечать правильну підтримку голови та шиї без провисання. Холлофайбер рівномірно розподіляється всередині подушки та тривалий час зберігає початкові властивості спального аксесуара.
Переваги
Головний плюс наповнювача — його гіпоалергенність та безпека. Тут не накопичується волога і не заводяться пилові кліщі. Крім цього, холлофайбер створює необхідний обсяг, який пропадає навіть після тривалого використання. Подушку можна прати у теплій воді та сушити на відкритому повітрі, що значно спрощує догляд за виробом. Завдяки анатомічному ефекту ваші м'язи під час сну відпочивають, а кровоносні судини функціонують у стабільному режимі.

Кому підходить?
Come-For Едвайс Дрім - відмінне рішення для тих, хто спить на пір'яній подушці, і шукає щось сучасніше.Завдяки силіконовому наповнювачу на цій подушці безпечно та корисно спати людям, схильними до алергій та чутливими до натуральних компонентів, таких як пух чи перо.

Ціна: 262 грн. 328 грн.
Онлайн курсы IT