5.

Подушка ортопедична Едвайс Фоам

Подушка ортопедична Едвайс Фоам 1
Подушка ортопедична Едвайс Фоам 2
Подушка ортопедична Едвайс Фоам
Подушка ортопедична Едвайс Фоам 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Ціна: 262 грн.
Вартість доставки: 100 грн.

Пропозиція дійсна ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Характеристики
Розмір 60см*40см*14см
Наповнювач піна Spring Foam
Тканина чохла мікрофібра
Безкоштовна доставка ні
Ефект пам'яті ні
Колір білий
Тип гіпоалергенні, анатомічні, класичні
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис

Класична подушка Come-For Едвайс Фоам - досить щільний виріб, виготовлений із сучасної піни Spring Foam. Чохол подушки пошитий з тактильно приємного трикотажу, що на третину складається з бавовни.
ППУ – сучасний вид пінного матеріалу, який має невелику вагу, високу щільність та легку пружність. Він чудово пропускає повітря, підтримує голову, шию та плечі сплячого в розслабленому стані, тим самим створюючи анатомічний ефект, при якому відпочивають м'язи, а судини продовжують безперешкодно виконувати свою роботу.
Переваги
Щільний наповнювач подушки створює приємну пружність та своєрідний масажний ефект, який допомагає швидше поринути у сон. Трикотаж чохла просочений засобом Sanitized, який оберігає виріб від кліщів та інших непроханих гостей. Завдяки цьому, а також гарною повітро- та вологопровідністю, виключено поширення бактерій, а модель безпечна для людей, схильних до алергій.
Кому підходить?
Come-For Едвайс Фоам сподобається тим, хто звик спати на високих, але жорстких подушках, не любить «тонути» в постільних речах і піклується про здоров'я хребта. Також її варто придбати тим, кому набридло відчуття важкості у шиї та спині.

Ціна: 262 грн.
Онлайн курсы IT