6.

Подушка ортопедична Soft Night Aloe Vera

Подушка ортопедична Soft Night Aloe Vera 1
Подушка ортопедична Soft Night Aloe Vera
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 100 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Подушка ортопедична Soft Night Aloe Vera:

Розмір 50*70см
Розмір 2 70*70см
Наповнювач штучний леб'ячий пух
Безкоштовна доставка ні
Тканина чохла мікрофібра
Тип гіпоалергенні, анатомічні
Знімний чохол ні
Колір білий
Доставка адресна доставка Новою Поштою

Додатковий опис Подушка ортопедична Soft Night Aloe Vera:

Класична подушка Soft Night Aloe Vera складається зі штучного леб'ячого пуху і приємного на дотик чохла з мікрофібри. Модель має стандартну прямокутну форму та забезпечує зручну підтримку для голови та м'язів шиї.
Штучний леб'ячий пух – синтетичний наповнювач, який відтворює найкращі якості пуху – м'якість, легкість та пружність. При цьому він виключає алергічні реакції, зберігає рівномірну структуру та придатний для прання. Його головні переваги – безпека для дорослих та дітей, простота догляду та тривалий термін використання.
Переваги
Виріб має анатомічний ефект, а отже, піклується про ваші м'язи та судини, поки ви спите.Гіпоалергенний синтетичний наповнювач має гарну аерацію, дозволяючи виробу «дихати». Чохол оброблений екстрактом 
Aloe Vera, який піклується про відновлення фізичного та психологічного стану, зняття стресу та регенерацію клітин епідермісу.
Кому підходить?
Soft Night Aloe Vera підійде кожному, хто любить спати на м'якій поверхні, при цьому не провалюючись в подушку. Завдяки властивостям, що відновлюють, 
Aloe Vera ми рекомендуємо модель тим, хто стикається з підвищеним фізичним навантаженням, стресами і вимагає підвищеної уваги до відновлення організму.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT