7.

Ортопедичний матрац Супер-Хіт

Ортопедичний матрац Супер-Хіт 1
Ортопедичний матрац Супер-Хіт
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 500 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Супер-Хіт:

Виробник ВЕЛАМ
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Bonnel
Ціновий клас Комфорт
Висота моделі 22см
Навантаження 130кг
Жорсткість сторін Середній / середній
Безкоштовна доставка Ні
Ступінь жорсткості матрацу 3/3
Єврокаркас Ні
Ефект зима-літо Так
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Так
Серія Standart
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 18 місяців

Додатковий опис Ортопедичний матрац Супер-Хіт:

   Ортопедичний матрац Супер Хіт Велам – це двосторонній пружинний матрац середньої жорсткості, що має властивість «зима-літо». В основі конструкції матраца лежить блок пружин Боннель посиленої конструкції. Він є єдиною конструкцією пружин, що залежать один від одного, скріплених каркасом. Пружини спіралеподібної форми із зменшеним радіусом, що дозволило збільшити їх щільність на квадратний метр, знижують рівень тертя та скрипу матраца, а замок на спіралях не допускає їхнього самостійного викручування. Сталева рама навколо блоку пружин запобігає деформуванню матраца та продовжує термін його використання.
Використання матеріалу Sprut як настил робить даний матрац одним з найкращих варіантів з гігієнічної точки зору. Sprut - об'ємний нетканий волокнистий матеріал настилу. Відрізняється здатністю збільшувати ефект пружності та довговічності поверхонь матраца.
З іншого боку матраца застосовується сучасний екологічно чистий матеріал Thermofelt – продукт термічного з'єднання волокон та невід'ємний елемент якісного матрацу.
Жакардовий чохол із застібкою типу "Блискавка" - це надійний захист від пилу та пошкоджень. Сторона «літо» під чохлом прошита бавовною, яка дарує відчуття свіжості та охолоджує спекотними ночами, а взимку збереже тепло та зігріє.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT