2.

Ортопедичний матрац ComFort Hard

Ортопедичний матрац ComFort Hard 1
Ортопедичний матрац ComFort Hard
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 500 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац ComFort Hard:

Виробник EMM
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Bonnel
Ціновий клас Комфорт
Висота моделі 19см
Навантаження 140кг
Жорсткість сторін Жорсткий / жорсткий
Безкоштовна доставка Ні
Ступінь жорсткості матрацу 5/5
Єврокаркас Так
Ефект зима-літо Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія ComFort
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 18 місяців

Додатковий опис Ортопедичний матрац ComFort Hard:

   Ортопедичний матрац Hard – це двосторонній пружинний матрац підвищеної жорсткості. Основою матрацу став класичний блок пружин Bonnel. Він є єдиною конструкцією пружин, що залежать один від одного, скріплених каркасом. Пружини спіралеподібної форми із зменшеним радіусом знижують рівень тертя та скрипу матраца, а замок на спіралях не допускає їх самостійного викручування. Єврокаркас із пінополіуретану надовго зберігає первісну форму матрацу і не допускає деформації країв.

Термоскріплене волокно - це надійний захисний бар'єр між м'якими настилами і блоком пружин. Пінополіуретан – це легкий, еластичний та водостійкий матеріал. Він перешкоджає просіданню матрацу і надовго зберігає виріб у первісній формі. Він має високі амортизуючі та зносостійкі характеристики. Спанбонд за рахунок своєї високої міцності витримує великі навантаження та стійкий до вологи та перепадів температури. Чохол матрацу виготовлений із щільного жаккарда. Чохол є захистом матрацу від пилу та пошкоджень і не допускає появи пилового кліща.
Купуйте ортопедичний матрац Comfort Hard, і ви будете насолоджуватися найміцнішими снами. Його гіпоалергенні властивості та високі ортопедичні властивості дарують вам незабутні відчуття комфорту та затишку.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT