6.

Ортопедичний матрац Sweet Sleep Етюд Гранд

Ортопедичний матрац Sweet Sleep Етюд Гранд 1
Ортопедичний матрац Sweet Sleep Етюд Гранд 2
Ортопедичний матрац Sweet Sleep Етюд Гранд
Ортопедичний матрац Sweet Sleep Етюд Гранд 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 500 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Sweet Sleep Етюд Гранд:

Виробник Come-For
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Bonnel
Ціновий клас Преміум
Висота моделі 20см
Навантаження 130кг
Жорсткість сторін Жорсткий / помірно-жорсткий
Безкоштовна доставка Ні
Ступінь жорсткості матрацу 5/4
Єврокаркас Так
Ефект зима-літо Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Sweet Sleep
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 3 роки

Додатковий опис Ортопедичний матрац Sweet Sleep Етюд Гранд:

   Матрац Sweet Sleep Етюд Гранд - це високоякісний матрац із залежними пружинами, призначений для забезпечення комфортного і ортопедичного сну. Основа матрацу використовує посилений пружинний блок Bonnel, який забезпечує витривалість та стійкість до підвищених навантажень. Пружинний блок має специфічну форму "пісочного годинника", що уникне зіткнень та тертя пружин, забезпечуючи тихий сон. Кожна пружина має п'ять витків, що послідовно зменшуються. При навантаженні пружини взаємодіють, забезпечуючи рівномірний розподіл тиску на спину.
Термофлекс - це новий екологічно чистий матеріал, який складається з натуральних та регенерованих бавовняних волокон. Цей матеріал має високу здатність вбирати та виводити вологу, створюючи комфортну атмосферу для сну. Спанбонд, використовуваний для пружинного блоку Pocket Spring, поєднує міцність, легкість, зносостійкість та повітропроникність.
Термовойлок - ізоляційний шар товщиною 3-4 мм, який відокремлює пружинний блок від інших матеріалів, контролює тиск пружин на тіло і робить матрац більш комфортним. Термоклей використовується для склеювання шарів матрацу, забезпечуючи екологічність та безпечність для здоров'я.
Трикотаж, який використовується у матраці, виготовляється з високоякісних матеріалів з високою повітропроникністю, що забезпечує приємний на дотик та комфортний сон у будь-яку пору року.
Загалом, Sweet Sleep Етюд Гранд - це матрац з високим ступенем жорсткості, що забезпечить вам ортопедичний ефект і комфортний сон.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT