7.

Ортопедичний матрац Ortomed Flex

+ безкоштовна адресна доставка!
Ортопедичний матрац Ortomed Flex 1
Ортопедичний матрац Ortomed Flex 2
Ортопедичний матрац Ortomed Flex
Ортопедичний матрац Ortomed Flex 12
Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка
Вартість доставки: 0 грн.

0 грн.

Пропозиція

дійсно ще:

Можливість оплати при отриманні
box Безкоштовна адресна доставка

Характеристики Ортопедичний матрац Ortomed Flex:

Виробник ЕММ
Тип матрацу Ортопедичний
Тип пружинного блоку Безпружинний
Ціновий клас Стандарт
Висота моделі 12см
Навантаження 120кг
Жорсткість сторін Середній / середній
Безкоштовна доставка Так
Ступінь жорсткості матрацу 3/3
Еврокаркас Ні
Масажний ефект Ні
Ефект зима-літо Ні
Ефект клімат-контоль Ні
Вид матрацу Двосторонній
Чохол на змійці Ні
Серія Ortomed
Доставка Адресна доставка Новою Поштою
Гарантія 18 місяців

Додатковий опис Ортопедичний матрац Ortomed Flex:

   Ортопедичний матрац Ortomed Flex – це безпружинний двосторонній матрац середньої жорсткості. Матрац непромокаючий і відповідає стандартам якості та санітарно-гігієнічним вимогам. Матрац має відмінні ортопедичні характеристики і підходить для людей із захворюваннями опорно-рухової системи. Основою конструкції матраца є шар пінополіуретану. Він є досить щільним матеріалом, що має анатомічні властивості і не викликає алергії. Він дозволяє вашому хребту прийняти природне анатомічне становище, м'язам повністю розслабиться та покращить кровообіг. Тип ортопедичної піни, що використовується, був спеціально розроблений з урахуванням максимальних навантажень. Відрізняється високою пружністю та еластичністю. Висока щільність та безпека гарантують виробу тривалий термін експлуатації та стійкість до руйнування під впливом динамічних навантажень. Комірчаста структура піни забезпечує зручність і комфорт, створює масажний ефект, а також сприяє циркуляції повітря всередині матраца, що дає можливість уникнути "парникового ефекту" у внутрішніх шарах матраца.
Прогумована тканина чохла матраца не пропускає вологу. Завдяки водонепроникним якостям чохла, матрац можна піддавати щоденній дезінфекції розчинами антисептиків. Крім того тканина чохла має антиалергенні та антибактеріальні властивості.
Купуйте ортопедичний непромокаючий матрац Ortomed Flex, який набагато полегшить догляд за хворою людиною, а особливо тим, хто перебуває на постільному режимі. До того ж на такому матраці можна зручно і довго лежати, тому що його ортопедичні властивості дозволяють прийняти правильне положення тіла, що забезпечує розслаблення м'язів та покращення кровотоку.

Ціна: від 0 грн.
Онлайн курсы IT